Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań.

Obowiązki:

  • analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie rodzaju i zakresu robót dekarskich, potrzebnych materiałów oraz narzędzi, sprzętu i maszyn;
  • ocenianie jakości materiałów stosowanych do robót dekarsko-blacharskich;
  • organizowanie miejsca pracy i dróg transportu materiałów dekarskich;
  • przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich;
  • wykonywanie podstawowych operacji blacharskich (trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, zawijanie brzegów, zaginanie krawędzi, lutowanie połączeń, nitowanie, wywijanie krawędzi, wyklepywanie naroży itd.);
  • obijanie blachą elementów drewnianych;
  • wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą i aluminiową; montowanie rynien i rur spustowych;
  • krycie dachów różnymi rodzajami dachówek;
  • krycie dachów materiałami z tworzyw sztucznych;
  • wykonywanie rekonstrukcji i konserwacji pokryć dachowych z gontu oraz dachówki mnich-mniszka, klasztornej itp.;
  • rozbiórka różnych rodzajów pokryć dachowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 3 lata),
  • prawo jazdy kat. B
  • kierunkowe kwalifikacje
  • zaangażowanie, lojalność, bardzo dobra organizacja pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: sekretariat@zgkimmieroszow.pl w terminie do 20 listopada 2020 r.